Jelenleg

15
látogatónk van

Adminok figyelmébe

7 éve 8 hónapja #197270 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN

Samy! Muszáj Neked letenni a serpenyőt a frissen főzött lecsóval a konyhakőre, ráülni a hokedlira, felhúzni a bakancsodat, gondosan befűzni a fűzőjét, majd nagyokat nyögve fölmászni a hokedlira, főlállni rá, oszt „Egy életem, egy halálom!” felkiáltással páros lábbal beleugrani az imént említett, azóta fogyaszthatóvá hűlt lecsóba? :nono: :angry: :sick:


Melléugrott, nyugi van.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, Szete58, Filler1, bodzy

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja - 7 éve 8 hónapja #197278 Írta: tibi144
Megválaszolva: tibi144
Na most már abba lehet hagyni Dodge provokálását... :nono:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #197280 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN

Na most már abba lehet hagyni Dodge provokálását... :nono:


Nyugi, nem volt provokálás :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #197288 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Provokálni én tudom. Igaz Dodge? Ja,már majdnem megvan a second GM a Lorraine artyra :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #197290 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN

Provokálni én tudom. Igaz Dodge? Ja,már majdnem megvan a second GM a Lorraine artyra :)


Kérlek, 90% körül vagyok M44-gyel :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #197296 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Hogy valamiről is beszéljünk: nem lehetne a topicnyitási jogot ranghoz/hozzászólásszámhoz .. valamihez kötni?

Kb naponta nyitnak egy olyan kérdéssel topicot, ami "Segítség" és/vagy "Csak egy kérdés" fórumba tök jöl elférne...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Celebúr

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #197321 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Hogy valamiről is beszéljünk: nem lehetne a topicnyitási jogot ranghoz/hozzászólásszámhoz .. valamihez kötni?

Kb naponta nyitnak egy olyan kérdéssel topicot, ami "Segítség" és/vagy "Csak egy kérdés" fórumba tök jöl elférne...


Igyekszünk az ilyeneket a helyére tenni. Sajnos van olyan, amikor késve vesszük észre, ezért ha talál valaki ilyet, szóljon, vagy kézzel intsen, és aki épp itt van modi, elhelyezi a megfelelő helyre a kérdéses új topic-ot. ;) :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja - 7 éve 8 hónapja #197325 Írta: Celebúr
Megválaszolva: Celebúr
Figyelem: Spoiler!

Szerintem nyissunk ennek is egy új topicot :P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, singes

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #197329 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem

Sajnos van olyan, amikor késve vesszük észre, ezért ha talál valaki ilyet, szóljon, vagy kézzel intsen, aki épp itt van modi, elhelyezi a megfelelő helyre a kérdéses új topic-ot. ;) :)


Jobboldalt alul, a "Jelentés moderátornak" funkció működik? :-)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #197333 Írta: tibi144
Megválaszolva: tibi144

Sajnos van olyan, amikor késve vesszük észre, ezért ha talál valaki ilyet, szóljon, vagy kézzel intsen, aki épp itt van modi, elhelyezi a megfelelő helyre a kérdéses új topic-ot. ;) :)


Jobboldalt alul, a "Jelentés moderátornak" funkció működik? :-)

Igen
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Thothem

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #197368 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

Hogy valamiről is beszéljünk: nem lehetne a topicnyitási jogot ranghoz/hozzászólásszámhoz .. valamihez kötni?

Kb naponta nyitnak egy olyan kérdéssel topicot, ami "Segítség" és/vagy "Csak egy kérdés" fórumba tök jöl elférne...


Igyekszünk az ilyeneket a helyére tenni. Sajnos van olyan, amikor késve vesszük észre, ezért ha talál valaki ilyet, szóljon, vagy kézzel intsen, és aki épp itt van modi, elhelyezi a megfelelő helyre a kérdéses új topic-ot. ;) :)


Azért ez a „ szóljon, vagy kézzel intsen” © Kátya, kértél rá engedélyt, s megkaptad a licencet, hogy használhassad?

Emelném a tétet, Uraim! Játsszatok el a gondolattal, hogy ha valaki topicot nyitna, az az Adminok figyelmébe topicba írja meg, indokolja meg, s csak admin nyithasson új topicot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Kopasz, DarkRaven73

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #197432 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Az én meglátásom: általában újonnan jött, nulla hozzászólásos felhasználók nyitnak topicot olyan kérdéseikenk, amik számára a "Kérdések", "Csak egy kérdés" fórum tökéletes lenne. ( Vagy a mittudomén "Vietnami harckocsik" topic.)

Szóval az ilyen write-only egyedek hülyeségeinek az autaomatizált, emberi időt és ideget nem igénylő távoltartására javasolnám a topic-nyitási jog korlátozását, valamilyen feltételhez kötését. ( Hozzászólás szám, regisztráció dátuma, elég sok "tetszik" a korábbi hozzászólásai alatt, mittudomén.. igazából bármelyik megfelelő...)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #197450 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01
2-3 naponta nyitnak egy felesleges topicot, szerintem nem ez terheli le a moderátorokat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #197456 Írta: Diarmand
Megválaszolva: Diarmand
Elmegyek négy napra, erre kimaradok mindenből :trollol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #197467 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Sziasztok.
Kérlek töröljétek a profilom. Köszönöm.


Ne tedd ezt velünk kócos! :blink: :spaz: :beer2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.