Jelenleg

12
látogatónk van

Adminok figyelmébe

7 éve 9 hónapja #192985 Írta: Logapálne
Megválaszolva: Logapálne
Itt a főoldalon az Email elérhetőségen keresztöl irtam. De este majd irok ujra közvetlen az email fiókomból.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #193022 Írta: Celebúr
Megválaszolva: Celebúr
Örömködő eldurvult megint, talán részben miattam, ezért én kérek elnézést. A százados úr ismét rámtalált.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #193084 Írta: Giromarton
Megválaszolva: Giromarton

Kedves Morphelo és FeketeBárány és Hunti!
Amit itt olvasok tőletek, azt pont hogy kicsinyes személyeskedés.
Örülnék ha az energiátokat pozitív megnyilvánulásokba fektetnétek.
Ha valakinél hiányt, hibát láttok, kulturált stílusban írjátok le.
Ha sértegettek valakit, akkor mit vártok virágot. :P
Egymást tanítjuk, én kezdő tankos vagyok. Ti profik. De ne a magas lóról
beszéljetek, köszönöm a figyelmeteket. :great:


Nagyapám mindig azt mondta, hogy amilyen a mosdó, olyan a törölköző.
Ha valaki értelmesen szól hozzá, értelmes választ kap. Ha butaságot beszél, akkor a hozzáértőbb fórumozók kijavítják. Ha ezek után próbálja menteni a menthetetlent, akkor kiröhögik, és következtetnek az értelmi szintjére. Ha ráadásul még személyeskedésbe is átcsap, ahelyett, hogy beismerné, hogy hibázott/rosszul tudta, akkor a válasz is hasonló stílusban kerülhet megfogalmazásra.

Ha magadat kezdőnek, minket profinak látsz, akkor nem lenne érdemesebb átgondolni, mielőtt elkezded a szájkaratét, hogy a játékról szóló vitában talán nem neked van igazad?


Tudod, ez ott bukik meg haver, hogy te magad vagy aki eldönti kinek van igaza, abban a vitában, amiben te vagy az egyik fél ! Tudod mi az elfogultság ? :trollol:
Vitázol valakivel és ha nem tetszik, amit mond, mert te szerinted nincsen igaza, akkor elkezdesz személyeskedni, mert azt hiszed ez jogos, hisz szerinted neked van igazad és ha a másik picit hasonlóan reagál, te leoltod a sárga földig. Amit itt meg is tehetsz, lévén a klánbratyié az oldal, csak az életben nehogy hasraess komám.

Jupiter szépen aládnyalt, nehogy kibannoljátok szegény párát. :woohoo:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jupp1ter

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #193085 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Giro !

Ezt gondold át még :whistle: egyszer........

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #193086 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01
Most látom, hogy engem támadsz. :)
Este szánok rád időt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #193095 Írta: Logapálne
Megválaszolva: Logapálne

Nem kaptam emailt tőled. (wot.jacktor kukac gmail.com-ra írj)

Email elküldve.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #193118 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Kedves Morphelo és FeketeBárány és Hunti!
Amit itt olvasok tőletek, azt pont hogy kicsinyes személyeskedés.
Örülnék ha az energiátokat pozitív megnyilvánulásokba fektetnétek.
Ha valakinél hiányt, hibát láttok, kulturált stílusban írjátok le.
Ha sértegettek valakit, akkor mit vártok virágot. :P
Egymást tanítjuk, én kezdő tankos vagyok. Ti profik. De ne a magas lóról
beszéljetek, köszönöm a figyelmeteket. :great:


Nagyapám mindig azt mondta, hogy amilyen a mosdó, olyan a törölköző.
Ha valaki értelmesen szól hozzá, értelmes választ kap. Ha butaságot beszél, akkor a hozzáértőbb fórumozók kijavítják. Ha ezek után próbálja menteni a menthetetlent, akkor kiröhögik, és következtetnek az értelmi szintjére. Ha ráadásul még személyeskedésbe is átcsap, ahelyett, hogy beismerné, hogy hibázott/rosszul tudta, akkor a válasz is hasonló stílusban kerülhet megfogalmazásra.

Ha magadat kezdőnek, minket profinak látsz, akkor nem lenne érdemesebb átgondolni, mielőtt elkezded a szájkaratét, hogy a játékról szóló vitában talán nem neked van igazad?


Tudod, ez ott bukik meg haver, hogy te magad vagy aki eldönti kinek van igaza, abban a vitában, amiben te vagy az egyik fél ! Tudod mi az elfogultság ? :trollol:
Vitázol valakivel és ha nem tetszik, amit mond, mert te szerinted nincsen igaza, akkor elkezdesz személyeskedni, mert azt hiszed ez jogos, hisz szerinted neked van igazad és ha a másik picit hasonlóan reagál, te leoltod a sárga földig. Amit itt meg is tehetsz, lévén a klánbratyié az oldal, csak az életben nehogy hasraess komám.

Jupiter szépen aládnyalt, nehogy kibannoljátok szegény párát. :woohoo:


Miért is bukna meg? Ha vitatkozol valakivel, képviselsz egy álláspontot, amit ütköztetsz a vitapartneredével.

1. Ha például azt állítom, hogy a fű színe zöld, te pedig a piros szín mellett érvelsz, akkor nem fogok botanikusokat felkérni, hogy döntsék el a vitát. Én eddig úgy tapasztaltam, látom, és látni is fogom, hogy az biza' zöld. Azzal érvelhetnél, hogy színtévesztő vagyok, és a pirosat látom zöldnek, de az emberiség jelentékeny része a fű színét zöldnek látja és zöld színűnek hívja. De ez az érvelés helyénvaló, maximum felhívnám arra az apróságra a figyelmed, hogy minden szakirodalom zöld színűként emlegeti a füvet, ezért valószínűleg nincs igazad (vagy rajtad kívül az egész emberiség színtévesztő).

2. A fenti példa, de úgy érvelsz, hogy nem is mondtad pirosnak a zöldet, a fű az ugyan piros, de miért kötekedsz? Ebben az esetben nincs logikus érvrendszer az állításod bizonyítása mögött, csak erőből akarod átnyomni a véleményed.

3. Ismét a fenti példa, de nem érvelsz, hanem anyázol, hülyézel és kötekedsz. A fű ugyan zöld, de akkor is NEKED VAN IGAZAD, hiába mondtad pirosnak korábban!

Elfogult lennék, mert tudom, hogy nekem van igazam? Tudom, mert a WG által le is van írva? Furcsa ezt olvasni, ugye? De lehet, hogy a WG is téved?

Tegyünk egy próbát: olvasd el az IS-3 elemzés alatti kommenteket, és döntsd el, hogy kinek van igaza. Mi alapján döntesz? Nyilván segítségül hívod a tapasztalatod, illetve utánanézel a lőszertípusoknak, ha még eddig nem tetted meg. Ezzel az a gond, hogy nem vállalod fel az accountod nevét, tehát nem tudok megbizonyosodni arról, hogy mennyire képzett játékossal beszélek. Szeretem az ilyen rejtőzködő megmondóembereket, mint amilyen te is vagy: gyáva és jellemtelen, mert szégyenled a teljesítményed, emiatt rangrejtve beszólogatsz. Nem lepődnék meg, ha az egyik korábbi vitapartnerem alregje lennél.

Az oldal Jacktor tulajdona, és valóban mindketten VTEPS-esek voltunk az aranykorban, most pedig mindketten visszavonultunk a klánélettől. De ez az oldal magántulajdon, a klánhoz és a klántagokhoz nincs semmi köze. Ha én kezdenék el anyázni, vagy rászállnék néhány arra érdemes idiótára, valószínűleg bannolna a fórumról, mint ahogy a múltban már kaptam sárga lapot, mert nem toleráltam néhány fontoskodó hülyét.

Én senkit sem tudok kibannolni vagy bannoltatni a fórumról, nem is kérek erre senkit. Az adminok dolga, hogy kivel mit csinálnak; a VIP tagság az oldalon végzett munkám elismerése (amit nem én kértem), mert veled ellentétben én szoktam segíteni a fórumozóknak.

Végül Jupiter nem "nyalt alám", pont az ellenkezőjét csinálta; úgy szólt be, hogy ne legyen egyértelmű; de ez lehet, hogy neked túl bonyolult... :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, tiger, Szete58, bodzy, Hunter9956, Morphelo, MPeter71, DarkRaven73, Jupp1ter

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #193126 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
Nana.. a színtévesztő az árnyalati hasonlóságok miatt téveszt és nem tud különbséget tenni. Az életben nem tévesztene össze 2 színt főleg ilyen durván mint a piros meg a zöld mint a példa.

Ahol mondjuk pl a zöld es a sárga színátmenet határa van ott esik gondba hogy az most még zöld vagy sárga... ez a zöldnèl vagy a piros színre tévesztő a piroshoz közeli hullamhosszon mozgó színek esetén . De semmiképpen sem a 2 egymastól elhatarolható színeket.

Nem kötöszködésképpen és még a vita sem érdekel. Csak sokszor szokott az lenni a hétköznapokban hogy a legtöbben azt hiszik hogy a színtévesztő a színvak szintjén mozog. Pedig kb annyiban teljesedik ki a dolog h egy nyamvadt vizsgalati könyv 5-10%-at nem tudja kiolvasni.... rengeteg epítész is az és lehet hogy eéppen ez a kicsit masképpen latasa a dolgoknak adja meg a munkája egyéniségèt és komponál meg valamit jobban.

Tessék utána nezni. Bar kepekkel nem tudjak illusztralni a színtevesztő latasmodjat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #193129 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58
Miért ne tudnák? Parancsolj, dozer00: www.colour-blin...lates/ Csak kapunk majd Jacktortól az offért. :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #193131 Írta: Celebúr
Megválaszolva: Celebúr
...halkan súgom meg: fateteje akció - T92 arty...ha kérdezik, nem tőlem tudjátok :happy:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #193553 Írta: Red_Darth_Wader
Megválaszolva: Red_Darth_Wader
Egy hozzáértő és jogosultsággal rendelkező szakembert arra kérnék, hogy nézzen bele a Magán Üzenetek részben a "postaládámba" és ha lehet, szüntesse meg azt a piros levélboríték villogást, ami azt jelentené, ha jól működne, hogy azért villog, mert olvasatlan üzenetem érkezett... de, nálam egyfolytában villog, akkor is, ha már elolvastam minden üzit - ha visszakaphatnám az eredeti funkcióját, az nagyon megfelelne nekem, köszi. :-)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #193556 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Egy hozzáértő és jogosultsággal rendelkező szakembert arra kérnék, hogy nézzen bele a Magán Üzenetek részben a "postaládámba" és ha lehet, szüntesse meg azt a piros levélboríték villogást, ami azt jelentené, ha jól működne, hogy azért villog, mert olvasatlan üzenetem érkezett... de, nálam egyfolytában villog, akkor is, ha már elolvastam minden üzit - ha visszakaphatnám az eredeti funkcióját, az nagyon megfelelne nekem, köszi. :-)


A monitoron azt a részt, ragaszd le fekete szigszalaggal... :whistle: :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Thothem, tiger, Celebúr, DarkRaven73

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #193559 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad

Egy hozzáértő és jogosultsággal rendelkező szakembert arra kérnék, hogy nézzen bele a Magán Üzenetek részben a "postaládámba" és ha lehet, szüntesse meg azt a piros levélboríték villogást, ami azt jelentené, ha jól működne, hogy azért villog, mert olvasatlan üzenetem érkezett... de, nálam egyfolytában villog, akkor is, ha már elolvastam minden üzit - ha visszakaphatnám az eredeti funkcióját, az nagyon megfelelne nekem, köszi. :-)


A monitoron azt a részt, ragaszd le fekete szigszalaggal... :whistle: :trollol:


semmi fantázia nincs benned,borítékra bélyeget ragasztunk nem szigszallagot :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, treffhetes10

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #193562 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad
Red_Darth_Wader

Meg ne haragudj,csak nem bírtuk ki állni,remélem érted a vicet ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #193567 Írta: Celebúr
Megválaszolva: Celebúr
...már keresi a szalagot.. :P segítünk, ilyesmire gondoltunk:

...és mégvalami:
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.