Jelenleg 648 vendég és 6 tag online

Szavazás: Belépés kizárólag WOT-os felhasználónévvel?

4 hete 17 órája - 4 hete 17 órája #280110 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
én anno wot-os nevemmel regeltem ide, ez jópár éve volt már. főleg a "segítség" rovatban voltam aktív, próbáltam a népeket a jó irányba terelni, akin láttam, hogy akar fejlődni, arra ráírtam priviben és hívtam szakaszozni, jópár havert sikerült így begyűjtenem.....és jópár retardáltad is, akik rámírtak játékon belül mindenféle szép és jó tanácsot, hogy mit is csináljak anyámmal.

meguntam és lett ez az új név.

lesz, ahogy lesz, és ha úgy lesz, akkor van egy smurf accountom, beregelek azzal ide. ha nem gond. :)

szerk.: nem szavazok, elfogadom az új szabályokat.
Téma zárolva.
4 hete 17 órája - 4 hete 17 órája #280111 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor

Angmaar beküldte:

Jacktor beküldte:

Angmaar beküldte: A kérdésem az lenne, hogy a worinfo az a wg által működtetett hivatalos website?

Nem. De a WOT-os OpenID-n keresztül megoldható az összekapcsolás.

Ebben azért érzek némi jogi buktatót. ;)

Tudod mi az az OpenID és hogy milyen adatforgalom zajlik a protokoll használata során?

World of Tanks Magyar Portál: wotinfo.hu | Facebook
World of Warships Magyar Portál: wows.hu | Facebook
Téma zárolva.
4 hete 17 órája #280112 Írta: StahanoW
Megválaszolva: StahanoW

Angmaar beküldte:

Jacktor beküldte:

Angmaar beküldte: A kérdésem az lenne, hogy a worinfo az a wg által működtetett hivatalos website?

És mégis milyet? GDPR kompatibilis, az EULA-t meg aláírtad amikor beléptél a WoT-ba.

Mauerbrechert megvenni olyan, mint csípőspaprikás kézzel a szemedbe nyúlni. Mások jót röhögnek rajtad, de te sírsz. - by peterszegvari
Téma zárolva.
4 hete 17 órája #280114 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo

A witinfo Jacktor által működtetett oldal. :)
Vagyis nem a WG hivatalos oldala , sokak szerencséjére :)
(Nem hiszem hogy a WG-s tolerancia akár a kommentek felét is meghagyná :P )

(se telefonszám, se email, se személyi igazolványszám [azt se tudom, hogy ez hogy jött ide]

Ha nálam olvastad , akkor ahogy avégén látszik - poénból ;)
Téma zárolva.
4 hete 17 órája #280116 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

Marcus beküldte:

GoldMalac beküldte: igazából veszteni nem vesztünk semmit, mindenkiről tudható lenne ki kicsoda, segíteni is jobban lehetne neki látván a tankállományt stb... akár lehetne instant szakaszokat is létrehozni és próbálgatni közös csatákat.. jobbá tehetné a közösséget kilépve a névtelenségből.
nem kellene 20 hozzászólásos friss regekkel vitázni az élet dolgairól úgy, hogy lehet, hogy van neki egy 1200 hozzászólásos regisztrációja is párhuzamosan

És ha valaki csak magának való,és nem szeret másokkal játszani,mert csak a saját szabályait szereti?Attól hogy te tudod,a wotinfon a pl Ferenc 5432342342 felhasználó jókat írt,de az igazi neve a wotban zsuzsika9851012012778 és a win 8-a 215 ami nagyon rossz.Ezek után már ha jót is ír az akkor is rossznak számít?Hogyan lehet valakit megítélni név,és stat alapján?A stat pl megmutatja,hogy rendesen fizeti-e a számlákat?

Onnan lehet megítélni, hogy pl ha piroska a satja valakinek, akkor egyrészt könnyebben megértem, hogy mit miért nem ért, másrészt eldönthetem, hogy akarok-e neki magyarázni, vagy ráhagyom másra.
Vagy fordítva, ha tanácsot ad, egy játákos, aki az adott tankkal kimagaslóan jó eredményeket produkál, akkor inkább hallgatok rá, mint arra, aki a közhiedelemmel megegyező információt adja tájékoztatásul (lásd pl op-e az e25 jelen formájában vagy sem: közhiedelem vs statisztikai kimutatásokkal alátámasztott, elemzés szintű vélemény).
A világ azért ennyire nem bonyolult,, a statisztikádból látni lehet az egyes ember kompetencia szintját. piros stattal ritkán lesznek valakinek jó meglátásai, hiszen az a tudása sincs még meg, hogy felismerje, hogy mit csinál rosszul, nem hogy az, mit kellen csinálni ahhoz, hogy jobb legyen.

De a fő cél elsősorban nem a statok elérhetősége, az csak hozadéka a rendszernek. A fő cél az, hogy a teljes névtelenség mögül tegyünk 1 lépést előre, és legalább egy WoT-os felhasználónévhez legyen köthető az itteni fórumozó, ez által nagyobb súlyt adva itteni létének is. Aztán ezzel már mindenki maga dönti el, milyen módon kíván élni.

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, straubbazsi, GoldMalac
Téma zárolva.
4 hete 17 órája #280117 Írta: StahanoW

AzertsemJo beküldte:

(se telefonszám, se email, se személyi igazolványszám [azt se tudom, hogy ez hogy jött ide]

Ha nálam olvastad , akkor ahogy avégén látszik - poénból ;)

Nem tőled idéztem, gondoltam, hogy a tiéd poén :P

Mauerbrechert megvenni olyan, mint csípőspaprikás kézzel a szemedbe nyúlni. Mások jót röhögnek rajtad, de te sírsz. - by peterszegvari
Téma zárolva.
4 hete 17 órája #280118 Írta: AzertsemJo

StahanoW beküldte:

Angmaar beküldte:

Jacktor beküldte:

És mégis milyet? GDPR kompatibilis, az EULA-t meg aláírtad amikor beléptél a WoT-ba.

Gyakorlatilag ugyan úgy működne itt is mint pl. az xvm-es statisztikák. Ott is belegyezel hogy lássák az adataid azon részét ami a működéséhez kell. DE semmi olyat nem továbbít a WG ami személyes adatod.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: StahanoW
Téma zárolva.
4 hete 17 órája #280119 Írta: Imre_1960_
Megválaszolva: Imre_1960_
Azokkal mi lesz akiknek nem szalonképes az in game neve?
Téma zárolva.
4 hete 17 órája - 4 hete 16 órája #280120 Írta: AzertsemJo

De a fő cél elsősorban nem a statok elérhetősége, az csak hozadéka a rendszernek. A fő cél az, hogy a teljes névtelenség mögül tegyünk 1 lépést előre, és legalább egy WoT-os felhasználónévhez legyen köthető az itteni fórumozó, ez által nagyobb súlyt adva itteni létének is. Aztán ezzel már mindenki maga dönti el, milyen módon kíván élni.

Íme a lényeg !

Azokkal mi lesz akiknek nem szalonképes az in game neve?

Ezt megoldja a WG - ha zavarja , vagy valaki más "besegít".

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58
Téma zárolva.
4 hete 16 órája #280123 Írta: Bhalangir

Angmaar beküldte:

Jacktor beküldte:

Én semmit:
openid.net/what...penid/

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"
Téma zárolva.
4 hete 16 órája #280125 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
A legideálisabb körvonalazódó megoldás:
- Belépés csak WOT-os névvel
- Első belépésnél választható egy Alias név, ez látszódna mindenhol az oldalon (ki-ki eldöntheti hogy vállalja-e a nevét vagy sem)
Előnyei:
- A moderáció ugyanúgy hatékonyabb lesz, hisz egy kitiltott wot-os névvel már nem tudnának belépni (az alias tök mindegy)
- A saját statokat ugyanúgy láthatja majd mindenki

Ez a későbbi klánkeresős/klánoldalas megoldásnál sem okoz majd problémát, bár nyilván kényelmesebb lesz ha valaki a saját nevét adja majd meg.

A stat alapján történő fikázást pedig személyeskedésként kezeljük. Nem a szín a lényeg, hanem a leírtak.

World of Tanks Magyar Portál: wotinfo.hu | Facebook
World of Warships Magyar Portál: wows.hu | Facebook
Téma zárolva.
4 hete 16 órája - 4 hete 16 órája #280126 Írta: Bhalangir

Imre_1960_ beküldte: Azokkal mi lesz akiknek nem szalonképes az in game neve?

Ezen opció kb. 2800 magyar forintért vagy 2500 goldért orvosolható, ha valakinek mégis igénye a jövőben, hogy ide járjon és anno viccesnek gondolt neve ilyen jellegű problémákat vetne fel. Vagy mint Jacktor írta az Aliast használja, de attól még ha rákeresel, hozzáférhető lesz a "nemszalonképes" neve is, ami azért be fogja árazni a vele való kommunikációt legalább minimális időre, vagy hosszabb távra is.....

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"
Téma zárolva.
4 hete 16 órája #280128 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus

Jacktor beküldte: A legideálisabb körvonalazódó megoldás:
- Belépés csak WOT-os névvel
- Első belépésnél választható egy Alias név, ez látszódna mindenhol az oldalon (ki-ki eldöntheti hogy vállalja-e a nevét vagy sem)
Előnyei:
- A moderáció ugyanúgy hatékonyabb lesz, hisz egy kitiltott wot-os névvel már nem tudnának belépni (az alias tök mindegy)
- A saját statokat ugyanúgy láthatja majd mindenki

Ez a későbbi klánkeresős/klánoldalas megoldásnál sem okoz majd problémát, bár nyilván kényelmesebb lesz ha valaki a saját nevét adja majd meg.

A stat alapján történő fikázást pedig személyeskedésként kezeljük. Nem a szín a lényeg, hanem a leírtak.

Ez a jó amit utoljára írtál "A stat alapján történő fikázást pedig személyeskedésként kezeljük. Nem a szín a lényeg, hanem a leírtak." shaking Adtam a köszönöm gombot,de sose foglak utolérni :)
Téma zárolva.
4 hete 16 órája #280132 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz

Angmaar beküldte:

Jacktor beküldte:

Most, igy félórával Angmaar hsz.a után kérdezném, h az ő felhasználója hogyan lehet blokkolva?
Téma zárolva.
4 hete 16 órája - 4 hete 16 órája #280133 Írta: StahanoW

Leopardusz beküldte:

Angmaar beküldte:

Jacktor beküldte:

Most, igy félórával Angmaar hsz.a után kérdezném, h az ő felhasználója hogyan lehet blokkolva?

Általában az érintett felhasználó profiljánál meg szokott jelenni a blokkolás oka is. Ott most azt olvashatod, hogy Rereg ami azt jelenti, hogy egy már kitiltott felhasználó új regisztrációt csinált magának, és ez tilos.

Ebből következik, hogy nem a véleménye miatt lett kitiltva, mielőtt félreértenéd :P

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz
Téma zárolva.

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.