Jelenleg

15
látogatónk van

Szavazás: Belépés kizárólag WOT-os felhasználónévvel?

5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #280445 Írta: turoskeksz
Megválaszolva: turoskeksz

Támogatom, a kevesebb troll mindig jobb.
A név miatt nyafogóknak nem lehetne beállítani hogy megadhasson egy megjelenítendő nevet? Pl a jatekosneve noobhunter de nem akarja hogy játékban zaklatva legyen uh itt beállítja a prohunter nevet igy a játékos név az emailcím helyét venné át.


Te gézaa...az hogy itt az oldalon kikapcsolod,elrejted a játékos statisztikádat,név alapján statos oldalon ki lehet keresni,és úgyanott vagy.Az hogy itt az oldalon kikapcsolod majd,attól még a statos oldalon mutatja.Logika ember..logika.Golza a játékos neved is,ok.bevezetik itt az oldalon ezt az új játékos accal lehet ide belépni.Te kikapcsolod itt az hogy x-y ne lássa itt az accodhoz tartozó statot.De van 160millió oldal ahol név alapján ki lehet keresni a játékos statisztikát.Remélem érted.

Nem szoktam más "wnnyocát" nézegetni,nem is érdekel.Az oldalon se azért vagyok hogy másét nézegessem.Itt azt nézem,ki a normális,ki az aki cseszegetés,piszka nélkül tud irni,és legyen bármilyen játékos is.Az,aki meg mutogat,hogy te noob vagy,meg hogy hazudsz,ráadásul mindezt úgy teszi hogy nem ismer,azt semmibe veszem,bármilyen jó játékos lehet.Az meg hogy ki mit hisz,nem érdekel.Hinni a templomba kell....
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #280449 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

Ha nem, akkor pedig ki fogják javítani. nem a statod maitt hanem amiatt amit írsz. És utána nem kell megsértődni.


Koca Wotinfós vagyok, nem követek minden eseményt és vitát napi rendszerességgel, de...
az esetek nagy részében inkább "visszafelé" látom ez a stat dolog.
Egyszerűen kifejezve:

A ír valamit, ami többek véleményével, meglátásával, tapasztalatával nem egyezik.
pl: Serb pikkel rám és személyesen befolyásolja a winrátám 44%-on!!!

B visszaír neki, hol kedvesebben, hol durvábban, amiben a cáfolat mellett neadjIsten! megemlíti A statját, de nem feltétlen bántásból, hanem érvei plusz alátámasztásaként.
pl: Nem Serb pikkel rád, hanem a 2000 csatád és 800 wn8ad egyszerűen még kevés, hogy nagyban befolyásold a csata kimenetelét.

A besértődik amint WN8 vagy statisztika szót lát és a vita átmegy csapkodásba.
pl: Nemisigaz, különben is mit hepciáskodsz te csillámpóni statos, szemtelen blahblah azért mondasz nekem ellent, mert neked nagyobb a statod, P2W vagy etc. etc.

Nem feltétlen helytálló a "megérzésem", de sokszor jön elő, amikor követek egy vitát.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bogehu
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #280451 Írta: CSKA
Megválaszolva: CSKA
amúgy tényleg nem kell ekkora feneket keríteni a dolognak. Admin kaszt eldönti, és kész. Ez egy WOT-os oldal, vendégként olvashatja bárki, ha meg regelni akar, adja meg az acc-ját. Még niknév változtatás se biztos, hogy kell hozzá, esetleg bekerülhet valahova pluszba is a wot-acc niknév, pl az avatarba.

Technikailag meg lehetne oldani úgy, hogy legyen pl 2-3 hónap türelmi idő, azalatt be kell aktiválni az eddigi accodat a wargaming scripten keresztül, ha meg nem, akkor törlődik a korábbi regisztráció. Ugyanez lenne a helyzet, ha megváltoztatod az ingame nick-et.

Legalább az inaktív accoc is mennének a levesbe. Amúgy csak a gyakorlati megoldásokat próbálom feldobni, mert ez a civil foglalatosságom is,
az a szem. ig. szám meg IRÓNIA volt... azt hittem lejön...

Egy nagy előnye biztos lenne, egyszerűbben menne a saját ingame kép, replay, stb, linkelése;
nem kellene retusálni, kivágni, törölni...
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280452 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac

Ha nem, akkor pedig ki fogják javítani. nem a statod maitt hanem amiatt amit írsz. És utána nem kell megsértődni.


Koca Wotinfós vagyok, nem követek minden eseményt és vitát napi rendszerességgel, de...
az esetek nagy részében inkább "visszafelé" látom ez a stat dolog.
Egyszerűen kifejezve:

A ír valamit, ami többek véleményével, meglátásával, tapasztalatával nem egyezik.
pl: Serb pikkel rám és személyesen befolyásolja a winrátám 44%-on!!!

B visszaír neki, hol kedvesebben, hol durvábban, amiben a cáfolat mellett neadjIsten! megemlíti A statját, de nem feltétlen bántásból, hanem érvei plusz alátámasztásaként.
pl: Nem Serb pikkel rád, hanem a 2000 csatád és 800 wn8ad egyszerűen még kevés, hogy nagyban befolyásold a csata kimenetelét.

A besértődik amint WN8 vagy statisztika szót lát és a vita átmegy csapkodásba.
pl: Nemisigaz, különben is mit hepciáskodsz te csillámpóni statos, szemtelen blahblah azért mondasz nekem ellent, mert neked nagyobb a statod, P2W vagy etc. etc.

Nem feltétlen helytálló a "megérzésem", de sokszor jön elő, amikor követek egy vitát.


Ez igy igaz.
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280464 Írta: Cave
Megválaszolva: Cave
Támogatom az ötletet.

Nekem is mindenem el fog veszni, de ha ezzel bekövetkezik/elindul az a fajta tisztulási folyamat, amit egy trollok nélküli WOTINFO.HU világról képzelek, akkor máris mosolyra is fordulnak az ajkaim.
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280469 Írta: user99
Megválaszolva: user99
Az a baj hogy ez az oldal "erőszakkal" abba az irányba tart, hogy a WG manipulációit elfedje és ez a lépés is ezt az irányt erősíti. Milyen trollkodás van itt ? Legyünk őszinték : az emberek nem trollkodnak, kevés valódi személyes konfliktus van és nem is lehet sok ezen az oldalon, hisz alig ismerjük egymást továbbá nem is kerülünk egymáshoz ilyen jellegű érdekellentétbe. A legtöbb konfliktust a WG manipulációja okozza. :nono:

Ott van pl a konteo topic. El lehet olvasni amik ott mentek. Az adminok/vipes=itteni közönség szétoffolta poénokkal az egészet, hogy lejárassák az ott felmerülő valós problémafelvetéseket. Noha minden topicba lehet írni az ittenieknek, de mégis valahogy azt a topicot poénkodták szét. Véletlen lenne ? :kappa:

Sajnos ha olvastad a kommenteket, mindig úgy kezdődött a trollkodásnak kikiáltott konfliktus, hogy ez itteni elkezdett személyeskedni azzal aki felvette pl, hogy az RNG nem véletlenszerű, hanem egy bizonyos irányba tart. Szignifikánsan ugyanazokban az esetekben érvényesül a roll roll/lost WR és a fordított szériák. Ilyenkor valaki beleköt a kérdezőbe és enyhe személyeskedés után, aki ha picit is hasonló szinten válaszol már tolnnak van kikiáltva, hisz rombolja a közösséget és persze személyeskedik. Igaz hogy nem ő kezdte, hisz csak a problémáját vetette fel. Az ittenieknek persze jobban elviselik, hisz már tett a közösségért a személy, még ha ez elég szubjektív is. Magam részéről, őszinte voltam mindig és úgy érzem jobban szolgálja a közösséget, ha kimondja az ember a valóságot, amit lát és érez és nem pedig elfedi azt. Noha az ég világon semmilyen vallásos, filozófiai, magánéleti, munkahelyi problémájuk sincsen, mégis létrejött az egyik fél részéről a kikiáltott trollkodás Ugye ? :kappa:

Elég ha csak annyit mondok sokan hagyták abba az itteniek közül is a játékot (készpénz stb stb) talán nem váletlenül. Sokan szidták itt is a manipulációt=RNG-t emiatt. Ugyan az nem lett kimondva, hogy egy irányba tendál, de ha nem lenne így és random lenne, akkor nem hagyná abba senki, hisz kiegyenlíti magát egy független rendszer igaz ?

Mondok egy feloldhatatlan ellentmondást részemről, amit pl az itteni mentalitással nem lehetne magyarázni. Én pl sikeres vagyok, jól játszok. Ennek ellenére nem a kiosztott sebzésért, hanem a győzelemért játszok és az utóbbiban mérem a játék élvezetété is és azt érzem, hogy ebbe bizony nekem semmi semmi beleszólásom nincs. Már el van döntve amikor belépek és persze akkor történik mindez amikor a legjobban kellene...

Szumma szumárum :: Miközben a világ a józan ész irányba megy, a játékosok döntő többségének véleményét már benfentesek is kimondják, miszerint a játék P2W irányultságú és ezt QB,CC-k is kimondják/kimondták. Mindezekkel ellentétben ez a fórum/közösség az ellenkező irányba még inkább dogmázza ezt. Ennek evidens következménye az oldal kevesebb látogatottsága, kevesebb kommentelése míg végül megszűnése lehet. Nem lehet, nem is érdemes beszélgetni semmiről, akkor minek is van ? :awesome:
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280470 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Az a baj hogy ez az oldal "erőszakkal" abba az irányba tart, hogy a WG manipulációit elfedje és ez a lépés is ezt az irányt erősíti. Milyen trollkodás van itt ? Legyünk őszinték : az emberek nem trollkodnak, kevés valódi személyes konfliktus van és nem is lehet sok ezen az oldalon, hisz alig ismerjük egymást továbbá nem is kerülünk egymáshoz ilyen jellegű érdekellentétbe. A legtöbb konfliktust a WG manipulációja okozza. :nono:

Ott van pl a konteo topic. El lehet olvasni amik ott mentek. Az adminok/vipes=itteni közönség szétoffolta poénokkal az egészet, hogy lejárassák az ott felmerülő valós problémafelvetéseket. Noha minden topicba lehet írni az ittenieknek, de mégis valahogy azt a topicot poénkodták szét. Véletlen lenne ? :kappa:
:

Mond mennyiben befolyásolja az általad gyártott konteót, mint pl, hogy az oldal a WG összeesküvését akarja elfedni, az hogy valós játékost kell az account mögé tenni?
Én csak ott látom a szűk keresztmetszetet, hogy az ellentétes véleményt képviselők, mint pl. én nem tudunk 10 accountot regelni és lenyomni a nézeteimmel 10x...
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #280472 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari
Figyelem: Spoiler!

És ez a mocsok WG még a bankszámlaszámom sem kérte el ahová a pénzt kérem, amiért elfedjük a manipulációkat....ejjj.

Mondok egy feloldhatatlan ellentmondást részemről, amit pl az itteni mentalitással nem lehetne magyarázni. Én pl sikeres vagyok, jól játszok. Ennek ellenére nem a kiosztott sebzésért, hanem a győzelemért játszok és az utóbbiban mérem a játék élvezetété is és azt érzem, hogy ebbe bizony nekem semmi semmi beleszólásom nincs. Már el van döntve amikor belépek és persze akkor történik mindez amikor a legjobban kellene...


Khm. Ha nem gond mondj egy játékosnevet. Győzni, minél több sebzéssel és hozzájárulással fogsz többet. Tehát mégis van beleszólásod.
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #280475 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
"ebbe bizony nekem semmi semmi beleszólásom nincs"

ha ez a gondod, akkor szerintem nem való neked egy olyan "játék", ahol 30 ember nyüstöli egymást, próbáld ki a sakkot, ott lehetsz egyedül is király. de ne online, mert akkor még a végén meg lesz gyanúsítva az, aki elver téged, hogy sakkprogramot használ.

bocs az offért! de az ilyet nehezen állom meg szó nélkül.
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #280478 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_
Figyelem: Spoiler!



Több dolgot is felhoztál, párat összemostál és elég sok butaságot is sikerült leírnod. Megpróbálom sorra venni mindet.
Kezdjük azzal, hogy mint oly sokan, Te is elismert és bizonyított tényként hivatkozol a játék manipulációjára. Mutassatok bizonyítékot. Még azt is megmondom, hogy van a youtube-on egy olyan videó, ahol a faszi, valami huszonakárhány meccses lose-streak-et mutatott. Kb 2 éve ide is belinkelte valaki és Bhalangir volt az egyedüli ember, aki rájött, hogy a mutatott meccseredmények közül rengeteg volt a duplikáció. És egy vagy két évvel a videó elkészülte után maga a videó készítője válaszolt Bhalangirnak kommentben, hogy végre valaki aki rájött (a többi komment az nagy egyetértés, hogy de-de velük is történt ilyen).
Ez egy kegyetlen példa arra, hogy az ostoba embereket elképesztően könnyű megvezetni, különösen akkor, ha ezek az emberek sosem akarják maguknak beismerni önnön tévedésüket/gyengeségüket. Ilyenkor keresni kezdik az okokat és szinte azonnal harapnak a legegyszerűbb dolgokra sokszor még akkor is, ha az már-már lehetetlen vagy a szemük előtt lenne a megoldás, hogy átverés/hülyeség áldozatai lettek. Lásd, manipuláció.
Évekkel ezelőtt is leírtam már, hogy az összes ismertebb online játékra ráfogták már, hogy csalnak. Tíz perc keresés után bárki talál olyan fórumot, a Battlefield akárhányhoz, a MoBákhoz, más fps-ekhez, mmokhoz vagy akármi máshoz, hogy a játék csal. Az MM csal. Az RNG csal. Most vagy nektek van igazatok és a gyíkemberek irányítanak mindent vagy nekem volt igazam az első bekezdésben.
Nem a WG manipulációja okozza a konfliktust, hanem maguk a játékosok.

Azt írod, hogy a konteó topicban az adminok lejáratják azt, aki oda mer írni "valós problémákról" (idézőjel, mert továbbra is csak vélt problémákról van szó, nem véletlen a topic neve). Kérlek mutasd meg nekem, hogy hol offolják, poénkodják illetve járatják le ezeket az embereket?

Ferdítesz amikor azt írod, hogy belekötnek abba, aki konteózni kezd az RNG-vel kapcsolatban. Az esetek többségében ez úgy szokott zajlani, hogy visszakérdeznek a manipulációs kijelentés után, mégis mire alapozza a dolgot. Jön a válasz, hogy nem sebeztem a meccsen vagy zsinórban bukott x-et. Innen meg ismerősek a dolgok. Acc név, WN8, replay, hozzáállás a játékhoz és máris ott tartunk, hogy az egyik játékos támadja másikat. Sajnos nincs igazad abban, hogy általában az kezd személyeskedni, aki kérdez a konteózó fórumtagtól. Természetesen továbbra is nagy igazságként hivatkozol egy nem létező dologra.
Személy szerint nem szeretem a dühöngő topicot sem, de felőlem menjen és írja ki magából az ember a nyígját. Sosem értettem, hogy ha valakit felidegesít a játék, akkor miben lesz neki jobb azzal, hogy kiírja magából, ahelyett, hogy elfelejtené a dolgot és csinálna mást. Persze értem én, szükség van mások empátiájára, még ha csak egy fórumról van is szó, látni kell, hogy más is kerül olyan helyzetbe, mint mi, így már is könnyebb elviselni a saját helyzetünket. Érdekes dolog a pszichológia. A konteó topic viszont ennek egy durvábbik fokozata, főleg akkor, amikor xyz még védeni is próbálja a fals kijelentéseit és amikor leszólják vagy törlésre kerül a hozzászólása még nekiáll hangoztatni, hogy elnyomják azokat akik tudják, hogy létezik a manipuláció. Tudod ezt ahhoz tudnám hasonlítani, amikor nekiállsz üvöltözni az utcán, hogy a Holdról titkos sugarakkal bombáznak és emiatt teliholdkor buzik leszünk, erre kapsz egy akkora fülest, hogy öt percig csak keresed magad, utána meg már azt hangoztatod, hogy elnyomják a teliholdat üvöltő (természetesen nem létező, ugye?) vérfa.... vérbuzikat.

Most pontosan ezt csinálod. Úgy próbálod beállítani a munkájukat végző adminokat, mintha a konteók egy helyre gyűjtésével (megjegyzem, a konteó topic hunyadi és az én javaslatomra jött létre) megpróbálnák elfedni a létező manipulációt. És ezzel el is érkeztünk a trollokhoz. Te is azt csinálod. Trollkodsz. Nem azok trollkodnak, akik esetlegesen a konteó topicba írnak, mert lehet, hogy csak szimplán rossz játékosok, amin lehet változtatni, elvégre ezért van az oldal, hanem azok a trollok, akik bújtatva ugyan, de folyamatosan fikáznak valamit. Mint ahogy teszed e te is, meg a korábbi regjeid. Nem, nem érdekel, hogy tévedek, mert első reg, ugyanis kötve hiszem. Június huszadikán regeltél, de már most tisztában vagy a konteó topiccal meg az adminok munkájával meg a WG manipulációjával.

A legnagyobb baj az, hogy a hozzád hasonló trollok okozzák a legnagyobb kárt az oldalnak azzal, hogy a folyamatos, vég nélküli konteózással csak táptalaj adnak a gyenge játékosoknak arra, hogy a saját tudatlanságukkal való szembenézés helyett hibáztassák magát a játékot. Érdemi munka, gratulálok.
Másik egyébként megtörtént példa, hogy volt egy srác aki megállás nélkül állította, hogy IS6-ot kell venni, mert az az atyaúristen optáp tank. Trollkodott, de szegény annyira ostoba volt, hogy nem fogta fel, hogy más pénzével játszik. Más ember valódi pénzével, amit aztán az a valaki elkölt egy szar tankra. Ennyire nehéz felfogni, hogy mit csináltok? Fölöslegesen generáljátok a feszültséget, visszafogtok másokat a fejlődésben és esetenként más megkeresett pénzével szórakoztok.
Ezzel a hozzászólásoddal sem lehetett semmi más célod, mint kirobbantani egy flamewart, ugyanis nem sok köze van a szavazáshoz. És hidd el, mi is bele tudunk fáradni abba, hogy folyamatosan a hülyeséget cáfoljuk meg, ugyanis kitörölni nem lehet csak úgy, különben még hangosabbak lennétek.

A világ sokfelé tart, de pont hogy távolodik a józan észtől és átveszi ennek helyét a divat, a reklám, a pénz és maga az internetnek az a lehetősége, hogy most nem kell a szélbe kiáltanod a marhaságaid, hanem egyenesen tudod közvetíteni azt emberek millióinak. A WoT meg F2P-nek hirdeti magát, de hány online játék teszi még ugyanezt? Fizetni majd az összesben célszerű ha hosszútávon gondolkodik az ember.

Nem lehet, nem is érdemes beszélgetni semmiről, akkor minek is van ?


De lehet, sőt, érdemes is és azért van, hogy a közösséget összefogja. Össze, nem pedig szét, ahogy te szeretnéd.
UI: ez is csak a troll mivoltod egy újabb bizonyítéka: link
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor, Thothem, Szete58, Bhalangir, Ankhiszesz, Serious_Black, 19287d58816f35754c4393db64367f89, SassuWinnu, Zaphire23
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #280481 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
Nekem miért nem manipulálja a wégé az accomat fölfelé,mint Bazsinak,Századosnak és a többi lilának?Miért hagyja hogy szar maradjak magamtól? :scratch: :trollol: :troll:
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280483 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari
Figyelem: Spoiler!

Hagyd százados. Azt sajnálom hogy ennyi munkád ment a levesbe... :(
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280485 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac

Az a baj hogy ez az oldal "erőszakkal" abba az irányba tart, hogy a WG manipulációit elfedje és ez a lépés is ezt az irányt erősíti. Milyen trollkodás van itt ? Legyünk őszinték : az emberek nem trollkodnak, kevés valódi személyes konfliktus van és nem is lehet sok ezen az oldalon, hisz alig ismerjük egymást továbbá nem is kerülünk egymáshoz ilyen jellegű érdekellentétbe. A legtöbb konfliktust a WG manipulációja okozza. :nono:

Ott van pl a konteo topic. El lehet olvasni amik ott mentek. Az adminok/vipes=itteni közönség szétoffolta poénokkal az egészet, hogy lejárassák az ott felmerülő valós problémafelvetéseket. Noha minden topicba lehet írni az ittenieknek, de mégis valahogy azt a topicot poénkodták szét. Véletlen lenne ? :kappa:

Sajnos ha olvastad a kommenteket, mindig úgy kezdődött a trollkodásnak kikiáltott konfliktus, hogy ez itteni elkezdett személyeskedni azzal aki felvette pl, hogy az RNG nem véletlenszerű, hanem egy bizonyos irányba tart. Szignifikánsan ugyanazokban az esetekben érvényesül a roll roll/lost WR és a fordított szériák. Ilyenkor valaki beleköt a kérdezőbe és enyhe személyeskedés után, aki ha picit is hasonló szinten válaszol már tolnnak van kikiáltva, hisz rombolja a közösséget és persze személyeskedik. Igaz hogy nem ő kezdte, hisz csak a problémáját vetette fel. Az ittenieknek persze jobban elviselik, hisz már tett a közösségért a személy, még ha ez elég szubjektív is. Magam részéről, őszinte voltam mindig és úgy érzem jobban szolgálja a közösséget, ha kimondja az ember a valóságot, amit lát és érez és nem pedig elfedi azt. Noha az ég világon semmilyen vallásos, filozófiai, magánéleti, munkahelyi problémájuk sincsen, mégis létrejött az egyik fél részéről a kikiáltott trollkodás Ugye ? :kappa:

Elég ha csak annyit mondok sokan hagyták abba az itteniek közül is a játékot (készpénz stb stb) talán nem váletlenül. Sokan szidták itt is a manipulációt=RNG-t emiatt. Ugyan az nem lett kimondva, hogy egy irányba tendál, de ha nem lenne így és random lenne, akkor nem hagyná abba senki, hisz kiegyenlíti magát egy független rendszer igaz ?

Mondok egy feloldhatatlan ellentmondást részemről, amit pl az itteni mentalitással nem lehetne magyarázni. Én pl sikeres vagyok, jól játszok. Ennek ellenére nem a kiosztott sebzésért, hanem a győzelemért játszok és az utóbbiban mérem a játék élvezetété is és azt érzem, hogy ebbe bizony nekem semmi semmi beleszólásom nincs. Már el van döntve amikor belépek és persze akkor történik mindez amikor a legjobban kellene...

Szumma szumárum :: Miközben a világ a józan ész irányba megy, a játékosok döntő többségének véleményét már benfentesek is kimondják, miszerint a játék P2W irányultságú és ezt QB,CC-k is kimondják/kimondták. Mindezekkel ellentétben ez a fórum/közösség az ellenkező irányba még inkább dogmázza ezt. Ennek evidens következménye az oldal kevesebb látogatottsága, kevesebb kommentelése míg végül megszűnése lehet. Nem lehet, nem is érdemes beszélgetni semmiről, akkor minek is van ? :awesome:



állítólag a jeti létezik....
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280487 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

Előnyei:
- Minimális csataszámhoz kötött belépés
- Az oldalon is megtekinthető saját WOT-os statisztikák (API-n keresztül)
- Hatékonyabb moderálási folyamat
- Stb. stb.

Hátrányai:
- Aki nem WOT-os névvel regelt ide, annak az eddigi hsz és köszönet számai "elvesznének" úgymond, ugyanis ők egy zsír új reget kapnak majd a bevezetés után.





@Jacktor:
Az ötletet csak támogatni tudom - legalább 3 de lehet már 4 éve is, hogy ugyan ezt javasoltam Neked: belépés csak WOT-os akkal.
Igazából azt nem értettem soha, hogy ez eddig miért nem így volt. Szavazni sem kéne - bár én nem látom, hogy hol lehet szavazni - csak bejelenteni és megcsinálni.

A "minimimális" csataszámhoz kötött belépéshez csak annyit, hogy remélem a küszöb ~250 felett lesz! Különben a törölt, bannolt reg hamarabb visszajön, mint gondolnátok.

Fontos, hogy a közösségi kommunikáció színvonala ettől még nem lesz egyik napról a másikra olyan, mint amikor anno én is regisztráltam.
Belegondolni is furcsa, hogy mennyire távoli, amikor még Odin, Pointer elemzéseit olvasgatva tanulgattam a játékot...

Azon is érdemes lehet elgondolkodni - ha technikailag megoldható - hogy bizonyos mutatóhoz kössétek az új topik készítését, mint pl.: hozzászólások száma >20 vagy regisztrációtól eltelt napok száma >30 stb.

@moderátorokhoz is:
A moderálással kapcsolatban lenne pár javaslatom, de nem ide írnám. Ha esetleg érdekel írjatok rám PM és kifejtem.

Szóval hajrá! Csináljátok meg, remélem a legjobbakat!
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280489 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
jó az ötlet, más fórumokon is van ilyen, hogy regisztrációtól eltelt napok száma és/vagy hozzászólások száma után nyitható topic vagy akár a tervezett méylvíz szabályok... minimális csataszám 1000+
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.