Jelenleg

23
látogatónk van

Szavazás: Belépés kizárólag WOT-os felhasználónévvel?

5 éve 8 hónapja #280347 Írta: Khepera
Megválaszolva: Khepera
Ugyan kb. évente egy hozzászólás az átlagom :) , de olvasni biztosan sokkal kellemesebb lesz a fórumot trollok nélkül (na jó, nem nélkülük, csak kevesebbel), és legalább nem fogják elüldözni azokat, akitől tanulhatnak akár az újak, akár a veteránok.
Azoknak, akik pedig a kis e-péniszük miatt szégyellősek, nem kell félni, már a brit tudósok is megmondták, hogy nem a méret a lényeg, hanem az, hogy hogyan használod! :trollol: Ráadásul, ha okosan kérdezel, meghallgatod a választ, megfogadod a tanácsokat, még az is lehet, neked is megnő és majd mered mutogatni is!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Talentum
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280351 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Aki többet tesz egy közösségért, annak a problémásabb dolgait is tovább tolerálják. Arról nem is beszélve, hogy mindenki szokott hibázni, csak ki itt, ki ott.


Hát ez érdekes azért. Most kezdem egy egyéni konteo elméletemet igazolva látni. Ha ezt leírom 1 nappal korábban, hogy bizonyos emberek szemét, lekezelő stílusa jobban tolerált, mint másoknak, akkor átrakjátok a konteoba, vagy kapok egy hét bant hangulatkeltés miatt. :d3:
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280353 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
talán mert 1000x ismételed meg ugyanazon butaságaid és megunják?
lásd legutóbbi copy paste stílus x 100 hsz...
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280354 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

talán mert 1000x ismételed meg ugyanazon butaságaid és megunják?
lásd legutóbbi copy paste stílus x 100 hsz...


Nem csak rólam van szó. Vannak itt rajtam kívül is páran. Szerintem...
A te meg bazsi baromságát copy-pasteltem, ha nem tűnt volna fel. Csak ti vagytok a "többet tesz a közösségért" kategóriásak, én és 1000 másik juzer meg a mezei kategóriás.
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280355 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Aki többet tesz egy közösségért, annak a problémásabb dolgait is tovább tolerálják. Arról nem is beszélve, hogy mindenki szokott hibázni, csak ki itt, ki ott.


Hát ez érdekes azért. Most kezdem egy egyéni konteo elméletemet igazolva látni. Ha ezt leírom 1 nappal korábban, hogy bizonyos emberek szemét, lekezelő stílusa jobban tolerált, mint másoknak, akkor átrakjátok a konteoba, vagy kapok egy hét bant hangulatkeltés miatt. :d3:

Azt azért jobb ha tudjátok, ha az általatok elvárt szinten zajlana a moderálás, akkor ti sem lennétek már itt, mert a ti stílusotok semmivel sem különb az általad említetteknél.Sőt...de szerintem ne menjünk ebbe bele jobban, pontosan tudod miről van szó, hisz nem az első eset, hogy kaptál egy új esélyt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 8baca0273304948c7e15351f4f810e16, Lord_Loga
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280356 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
a szavazáson igennel szavaztam, remélem hamarosan nyer és bevezetik
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #280357 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Aki többet tesz egy közösségért, annak a problémásabb dolgait is tovább tolerálják. Arról nem is beszélve, hogy mindenki szokott hibázni, csak ki itt, ki ott.


Hát ez érdekes azért. Most kezdem egy egyéni konteo elméletemet igazolva látni. Ha ezt leírom 1 nappal korábban, hogy bizonyos emberek szemét, lekezelő stílusa jobban tolerált, mint másoknak, akkor átrakjátok a konteoba, vagy kapok egy hét bant hangulatkeltés miatt. :d3:

Azt azért jobb ha tudjátok, ha az általatok elvárt szinten zajlana a moderálás, akkor ti sem lennétek már itt, mert a ti stílusotok semmivel sem különb az általad említetteknél.Sőt...de szerintem ne menjünk ebbe bele jobban, pontosan tudod miről van szó, hisz nem az első eset, hogy kaptál egy új esélyt.


Az első eset volt, hogy kitiltottál. Különben meg 1300 posztomhoz tartozik 1000+ köszönet, szóval nem lehet mondani, hogy amiket írtam, az csak az én véleményem volt. Más volt mint a tiétek, de azonos volt sok másik emberével.

Egyébként miért mondod, hogy "ti stílusotok" ? Nem vagyok ellenálló csapat vezető. Csak az én stílusomról essen szó, ha itt tartunk. Másokért nem vállalok felelősséget.
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280358 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

a szavazáson igennel szavaztam, remélem hamarosan nyer és bevezetik


Én is igennel szavaztam és én is remélem, hogy hamar be lesz vezetve.
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #280360 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Aki többet tesz egy közösségért, annak a problémásabb dolgait is tovább tolerálják. Arról nem is beszélve, hogy mindenki szokott hibázni, csak ki itt, ki ott.


Hát ez érdekes azért. Most kezdem egy egyéni konteo elméletemet igazolva látni. Ha ezt leírom 1 nappal korábban, hogy bizonyos emberek szemét, lekezelő stílusa jobban tolerált, mint másoknak, akkor átrakjátok a konteoba, vagy kapok egy hét bant hangulatkeltés miatt. :d3:

Azt azért jobb ha tudjátok, ha az általatok elvárt szinten zajlana a moderálás, akkor ti sem lennétek már itt, mert a ti stílusotok semmivel sem különb az általad említetteknél.Sőt...de szerintem ne menjünk ebbe bele jobban, pontosan tudod miről van szó, hisz nem az első eset, hogy kaptál egy új esélyt.


Az első eset volt, hogy kitiltottál. Különben meg 1300 posztomhoz tartozik 1000+ köszönet, szóval nem lehet mondani, hogy amiket írtam, az csak az én véleményem volt. Más volt mint a tiétek, de azonos volt sok másik emberével.

Előtte is volt kitiltásod.Kevés felhasználó ússza meg 2 kitiltás után is.Ezért nem is tartom jogosnak tőled a moderálás megkérdőjelezését.
A köszönetek számával ne érveljünk.Minden reggel kiírom hogy jó reggelt,linkelek mellé egy bögyös csajt és kapok 15-20 köszönetet minimum.Szerinted van ennek bármi értéke is?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 8baca0273304948c7e15351f4f810e16, Lord_Loga, GoldMalac
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #280362 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Előtte is volt kitiltásod.Kevés felhasználó ússza meg 2 kitiltás után is.Ezért nem is tartom jogosnak tőled a moderálás megkérdőjelezését.
A köszönetek számával ne érveljünk.Minden reggel kiírom hogy jó reggelt,linkelek mellé egy bögyös csajt és kapok 15-20 köszönetet minimum.Szerinted van ennek bármi értéke is?


Rossz a memóriám, de nem emlékszem, hogy ki lettem volna tiltva korábban. Ha igen, akkor jó rég lehetett.
Számít a köszönet szám, mert én nem posztolok bögyös csajokat, nem írogatok az örömködőbe (összesen talán 2x?). Szóval sajnos olyan topikokba írtam, amit ti a legjobban utáltok (dühöngő, konteo) meg persze cikk kommentek. Én nyíltan nem kérdőjeleztem meg a moderálást, egy moderátor kommentjére reagáltam, amiben Ő maga ismeri el, hogy vannak tolerancia szintek, attól függően, kit kéne moderálni.
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #280365 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Előtte is volt kitiltásod.Kevés felhasználó ússza meg 2 kitiltás után is.Ezért nem is tartom jogosnak tőled a moderálás megkérdőjelezését.
A köszönetek számával ne érveljünk.Minden reggel kiírom hogy jó reggelt,linkelek mellé egy bögyös csajt és kapok 15-20 köszönetet minimum.Szerinted van ennek bármi értéke is?


Rossz a memóriám, de nem emlékszem, hogy ki lettem volna tiltva korábban. Ha igen, akkor jó rég lehetett.
Számít a köszönet szám, mert én nem posztolok bögyös csajokat, nem írogatok az örömködőbe (összesen talán 2x?). Szóval sajnos olyan topikokba írtam, amit ti a legjobban utáltok (dühöngő, konteo) meg persze cikk kommentek. Én nyíltan nem kérdőjeleztem meg a moderálást, egy moderátor kommentjére reagáltam, amiben Ő maga ismeri el, hogy vannak tolerancia szintek, attól függően, kit kéne moderálni.

Ha levonjuk a dühöngő,konteó, örömködő és az összes off topic köszönet számát, akkor kapunk egy nagyjából releváns értéket, ami kifejezetten a wothoz és a segítségnyújtáshoz kapcsolódik.

A hsz másik feléhez:
wotinfo.hu/inde...280296

És legyen ez végszó is, nagyon elkanyarodtunk az eredeti témától, a továbbiakban mellőzük az offolást.
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280368 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

Amíg nem lesz HTTPS-es az oldal, addig én inkább nem erőltetném a dolgot.


Az lesz.
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280369 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf
Gyakorlati szempontból, legalább is moderálás terén, hasznos lépés. Viszont mindezt belátva sem érzem úgy, hogy erre feltétlen szükség volna. Mikor először láttam a hírt, az első gondolatom nagyjából ez volt: Minek?

Leginkább ezért, én ellene szavaztam.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Talentum
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280376 Írta: sk-skuba
Megválaszolva: sk-skuba
Nagyon úgy néz ki, hogy a szavazás végeredménye megvan, szóval mikorra várható ez a dolog?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Talentum
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280377 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Sziasztok!
Én igennel szavaztam. Amikor regiztem az oldalra, nekem eszembe sem jutott, más felhasználó nevet használni.
Lenne néhány kérdésem:
- Most nem tesz különbséget az oldal belépésnél a kis és nagy betűk között. A bevezetés után már tesz?
- Mi garantálja, hogy a saját nevemel regizek?
- Hogyan fog azonosítani az oldal, milyen adatot néz még a néven kívül az a script?
- Esetleg a WOT nyit valami kaput erre?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Talentum
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.