Jelenleg

20
látogatónk van

Szavazás: Belépés kizárólag WOT-os felhasználónévvel?

5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #280275 Írta: Oberjunker
Megválaszolva: Oberjunker
Sziasztok!

Nekem már rég nincs accountom a WoT-ban, töröltem, mióta elcseszték a játékot. Ide csak a régi WoT-os ismerősök, meg a klán topic miatt járok, illetve cikkeket olvasok, amik érdekelnek.

Ha törlitek azokat az accountokat amikhez nincs WoT-os fiók, akkor most köszönök el mindenkitől, Köszönöm, a sok jót, és köszi Jactor az oldalt, jó időtöltés volt.

Sziasztok.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280276 Írta: sk-skuba
Megválaszolva: sk-skuba
Sziasztok
Lenne egy kérdésem, ha mindez, így lesz. és csak WOT-on névvel lehet majd ide fellépni, lesz majd lehetőségem átnevezni magam?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Serious_Threat
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280277 Írta: mikihetty
Megválaszolva: mikihetty
Sziasztok, ha már az előnyők közé fel van sorolva az api hívás akkor lehet szerencsésebb lenen egy olyan fejlesztés hogy össze lehessen kötni a wotos acc-al az ittenit, pl a profilnál be lehetne állítani a wotos nevet is aki akarja beállítja aki nem az nem, esetleg azt is beállíthatná, hogy mondjuk, ez publikus-e, tehát megadja ugyan a wot-os nevétezáltal ő maga itt is tudja nézni a statisztikáit, de a wot-os neve nem publikus, ergó mások nem látják

egyébként az igenre szavaztam mert szerintem senkit nem fognak akasztani azért ha meg lehet nézni a wot-os statokat publikusan, hiszen FB-on a csoportokban úgysem állnak szóba az emberrel amig nem ír wot-os nevet
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Patsky
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280278 Írta: -
Megválaszolva: -

Sziasztok, ha már az előnyők közé fel van sorolva az api hívás akkor lehet szerencsésebb lenen egy olyan fejlesztés hogy össze lehessen kötni a wotos acc-al az ittenit, pl a profilnál be lehetne állítani a wotos nevet is aki akarja beállítja aki nem az nem, esetleg azt is beállíthatná, hogy mondjuk, ez publikus-e, tehát megadja ugyan a wot-os nevétezáltal ő maga itt is tudja nézni a statisztikáit, de a wot-os neve nem publikus, ergó mások nem látják

egyébként az igenre szavaztam mert szerintem senkit nem fognak akasztani azért ha meg lehet nézni a wot-os statokat publikusan, hiszen FB-on a csoportokban úgysem állnak szóba az emberrel amig nem ír wot-os nevet


Szerintem megoldható. Ötletnek nem rossz :)
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280279 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Hali!

Személy szerint nekem tetszik az ötlet, és az is, hogy meg lettünk kérdezve. :applause:
Nekem azt a pluszt adja majd, hogy meg tudom majd nézni egy-egy vélemény mögött álló emberke játékbeli teljesítményét. Nem azért, hogy fikázhassam, hanem az eredményességét bizonyítandó. Bár vannak a "nagy öregek", akiknek már nem kell nekem bizonyítaniuk statjukkal, mert tudom, hogy amit leírnak, arra érdemes figyelni. Had ne soroljak neveket, nem ez a célom, csak a véleményem kinyilatkoztatása. shaking
Köszöntöm "százados" urat! Örülök, hogy ismét köztünk leledzik. :)


nekem pölö pont ezért van kamu férckönyv profilom.a ... imádják nézegetni mások profilját. teljesen szánalmas,hogy a sok ... azonnal megkeresi a profilom és megmondja a tutit. ráadásul ezen az oldalon ennél nagyobb problémák is vannak.


Teljesen megértelek. Engem is állandóan fikáznak a statom miatt, pedig sötétlila lehetnék. De nem mindig engednek játszani az ápolók. :spaz: :scratch:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Szete58, Patsky
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280281 Írta: ketteseala
Megválaszolva: ketteseala

ráadásul ezen az oldalon ennél nagyobb problémák is vannak.

Ne tartsd magadban.


Az a helyzet mester,hogy jó néhány tagnak(és vany olyan moderátor is) a stílusa és modora erősen veri a léc alját. Én igazából csak olvasgattam eddig,egy kérdés erejéig regisztráltam. De azt észrevettem,hogy nem meglepő módon van egy kialakult klikk akiknek mindent lehet,a többinek kuss. Igazából nem szeretnék kisregényt írni,nekem így is megfelel,elolvasom amit szeretnék,kommentelni meg nincs értelme.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pap32, Aur1n, Sat Okh, user99
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280282 Írta: usatika
Megválaszolva: usatika
Szerintem teljesen mindegy hogy az acc név vagy más van itt lehet jó kék-lila statja miközben egy ősbunkó...az emberi tualjdonságokat nem egy acc statja dönti el. Azt meg sem említem hogy nekem 4 accom van és nem vettem egyiket se! akkor melyik accét adjam meg? a legrosszabb statist hogy nyugodtan nézzenek lámának? :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pap32, ketteseala
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280284 Írta: Hopeless69WOT
Megválaszolva: Hopeless69WOT
Már régen át akartam írni a nevem itt,DE
A játlkbeli felhasználonevem ugyanez csak WOT nélkül a végén. Viszont ide az oldalra be van regisztrálva valaki vagy valami hopeless69 el (lehet én egyszer részegen ki tudja) így nem tudom átírni a nevem a játékbeli névre.

Nem találok rá megoldást.

Hogy kell ezt elképzelni,ha valaki nevével már más regisztrált akkor azok törlödnek és csak az regizhet újra akinek van is x lejátszott csataszámu profilja?

Mert,ahogy értem akkor ez így lesz és ez így tetszik.
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #280286 Írta: Sat Okh
Megválaszolva: Sat Okh

ráadásul ezen az oldalon ennél nagyobb problémák is vannak.

Ne tartsd magadban.


Az a helyzet mester,hogy jó néhány tagnak(és van olyan moderátor is) a stílusa és modora erősen veri a léc alját. Én igazából csak olvasgattam eddig,egy kérdés erejéig regisztráltam. De azt észrevettem,hogy nem meglepő módon van egy kialakult klikk akiknek mindent lehet,a többinek kuss. Igazából nem szeretnék kisregényt írni,nekem így is megfelel,elolvasom amit szeretnék,kommentelni meg nincs értelme.


Igazad van, az olvasásból még nem volt baj! ;)
... azt még hozzátenném hogy a 9 regisztrált és 196 "olvasgató" sejtet valamit ...
UI. hogyan lettem szakaszvezetőből egyből zászlós? B)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pap32, user99
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280287 Írta: FishTank
Megválaszolva: FishTank
Felőlem mehet izgalmas percek fok okozni a fórum az biztos :kappa: :troll:
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280289 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
És mi lesz azokkal, akik a printscreenekről mindig kisatírozzák a nevüket? :whistle:
(egyébként igennel szavaztam)
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280290 Írta: -
Megválaszolva: -
@kettes_ala

Nem teljesen így van, ahogy mondod. Tiszteletben tartom a véleményedet, én is így voltam egy ideig ezzel, ahogy most te. Viszont, ha az ember jobban beleássa magát a fórumba, körvonalazódik azért, hogy nincs itt ilyen jellegű klikkesedés, mint amit sejtesz a háttérben.

@Sat Okh

Nem tudhatod, hogy az a több száz ember, akik csak vendégként vannak itt, miért nem regisztráltak/léptek be a fiókjukba. Valakinek elege lett a trollokból, valakinek elege lett a közösségből, valakinek elege lett a játékból, valaki egyszerűen tényleg csak olvasni szeretne, valaki egyszerűen feleslegesnek érzi, hogy regisztráljon. Valaki nem tudott viselkedni, valaki összeesküvés-elméletek alapján távolítatta el magát, valakinek az volt a baja, hogy 10 forinttal drágább lett a kenyér.

Nem sejtet semmit, és ne is képzeljünk oda szerintem semmit. Úgyis majd a végén derül ki, hogy működni fog-e ez a rendszer, vagy sem.

Az őszinte, egyenes beszédben, és véleményekben látok esélyt inkább arra, hogy jobbá válhasson ez a közösség. Szerintem.

Ez az én egyéni véleményem.
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280291 Írta: ketteseala
Megválaszolva: ketteseala
Az a gond,hogy de. És ha figyelmesebben olvasol láthatod,hogy mi történik. Ha kopaszként hozzászólsz,leoltanak.Ha véleményed van ami nem egyezik másokéval,igénytelen vagy és ki is tiltanak.
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280292 Írta: -
Megválaszolva: -

Az a gond,hogy de. És ha figyelmesebben olvasol láthatod,hogy mi történik. Ha kopaszként hozzászólsz,leoltanak.Ha véleményed van ami nem egyezik másokéval,igénytelen vagy és ki is tiltanak.


Kit tiltottak ki azért, mert nem egyezett a véleménye mással? Vélemény különbözőség miatt pl én nem tiltottam ki senkit, csak a saját példámat tudom mondani.
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #280293 Írta: Sat Okh
Megválaszolva: Sat Okh

Az a gond,hogy de. És ha figyelmesebben olvasol láthatod,hogy mi történik. Ha kopaszként hozzászólsz,leoltanak.Ha véleményed van ami nem egyezik másokéval,igénytelen vagy és ki is tiltanak.


Kit tiltottak ki azért, mert nem egyezett a véleménye mással? Vélemény különbözőség miatt pl én nem tiltottam ki senkit, csak a saját példámat tudom mondani.


@StahanoW

Szia!

Nem az a baj hogy valakinek más a véleménye ... a gond ott kezdődik hogy nem tudják kezelni a másik "más véleményét" és ezt sajnos konfliktusokat szül! ... és ez talán a "normálisabb" felhasználóknak szúrja a szemét!

Amit nekem címeztél ... egyet értek veled! Hamar kiderül ha előkerülnek a "megmondó" emberek!
Azt hiszem, lesz mit olvasgatnod!
shaking

Köszi a munkádat, sok sikert és kitartást kívánok hozzá!
:thx2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: user99
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.