Szerinted ki nyer ma este? A Real Madrid vagy a Juventus?

Írta:
Értékelés:
(16 szavazat)

Nincs más dolgod, mint hogy megtippeld a ma esti BL meccs eredményét azáltal, hogy az egyik csapat nevét megadod bónuszkódként itt.

REAL VAGY JUVENTUS

Utoljára frissítve: 2018. április 11., szerda 13:52
Tovább a kategóriában: « Tizedik BAN hullám VIHAR klán stream »

#43 averfarkas 2018-04-12 17:09
5 db nagy tűzoltó k.,nagy javító k.és nagy eü.cs. Én megkaptam.:)
#42 Bhalangir 2018-04-12 17:04
Grat a nyerteseknek! A videóbírót meg évek óta be kellett volna vezetni, minden évben ilyenekkel van tele a BL (is). Az a 4 perc, amíg mindenki lerohanja a bírót és reklamál pont elég visszanézni. De hát a többség szerint nem lenne folyamatos a játék..mert amikor egymásnak esik a két csapat akkor az...na mind1....egyszer csak bevezetik végre....
#41 zooli74 2018-04-12 16:57
#40 CharlieCrews 2018-04-12 16:27
Idézet - Chris082891:
Én eltaláltam mit kapok nyereménynek? :)
Én a Juventusra tippeltem. Kár hogy a bíró ellenük volt.

Grat a tipphez.
Szerintem pedig éppen nem volt ellenük a bíró. Ha így lett volna, akkor a meccs elején befújja a 11-est Ronaldo buktatásáért. De nem tette.
#39 Chris082891 2018-04-12 16:14
#38 CharlieCrews 2018-04-12 15:14
Idézet - search92:
J Szegény Buffont sajnálom, hogy ilyen módon vonult vissza (piros lappal kiküldte a bíró "reklamálásért") :/

De egy piros lapos "utolsó meccs" megmarad az emlékezetben, egy sima viszont felejtős :taps:
#37 wrett 2018-04-12 06:47
nem volt 11es, ilyenre befújni... megint egy b*zi bíró döntöttel el a továbbjutást.
#36 csokiscsiga 2018-04-12 06:30
Aki nem találta el annak a játék levont 5-5 db nagy javító, gyógyító és tűzoltó készletet... xD
#35 Hunti 2018-04-11 23:02
Jellemző... baszki nem hiszem el, hogy 3-0-ra vezet a Juventus (nekik szuroltam) és az uccsó pillanatban, a hosszabbítás utolsó másodperceiben 11-est ad a köcsög bíró - madrid javára ... és nem bemakkolja azt a gólt a real!?! így nyerni, gusztustalan!! Szegény Buffont sajnálom, hogy ilyen módon vonult vissza (piros lappal kiküldte a bíró "reklamálásért") :/

Buffont én is sajnálom, neki nagyon kijárt volna egy BL győzelem.
#34 search92 2018-04-11 22:50
#33 freezer 2018-04-11 22:08
Ez a béna Real, még jó, h nem sportfogadok.
#32 Hunti 2018-04-11 21:55