Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Arty

Arty 4 hónapja 6 napja #28081

Tegnap Highwayen GW Tiger 1870-et sebzett a JgPz E-100 ba, amitől szépen ki is gyulladt és bumm. Ennyi. (2200 sebzés) :D
Nektek mi volt eddig a legnagyobb trófea oneshotból?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Arty 4 hónapja 6 napja #28086

tigershark71 beküldte:
Nektek mi volt eddig a legnagyobb trófea oneshotból?

Teszt szeró is számít?
Tegnapelőtt csillagrombolóval (183) one shoot (ammo rack? bumm?) E100 (2,700) LoL - torony hátulja hehehe
- aztán még két lövés, de az össz sebzés 3900 volt :(
Simán veszteséges kör lett (de kit érdekel ez után a lövés után???
Utolsó szerkesztés: 4 hónapja 6 napja Beküldte Tiger205_Bp.

Arty 4 hónapja 6 napja #28089

Pont ma reggel Löwe (1650 HP), egy lövés.Kaptam is chat-ben a jókívánságokat..

Arty 4 hónapja 6 napja #28092

tibi144 beküldte:
Sziasztok!
Régen játszottam arty-val,t3 jutottam.Bevallom szörnyű tűzér voltam a csapat bánta általában a dolgot,be is fejeztem a tűzérkarieremet( Grille-t már nem vettem meg).
Mostanába azon gondolkodom,hogy igy több tapasztalattal ujra belevágok,tudom arty-val nem könnyü jól játszani.
Esetleg a ha van itt jó tűzér leìrhatná a harcéri tapasztalatait,hogy Mit?,Mikor?,Miért? csinálja.

Háááát...
Jónak nem mondanám magam, maximum haladónak.
Én elvből némettel nyomom, nekem ez jön be (vagy ehhez szoktam hozzá)

Az egyik legfontosabb dolog, h tudd a térképen az artys helyeket, ahonnan be lehet lőni a pályát. Nézd meg hol spotolják fel őket, stb. Az esetek nagy többségében azért mennek oda, mert onnan lehet jól lőni és vagy ott lehet jobban elbújni. Te is menj oda, de ésszel.
A csata elején ha nincs fix arty hely, akkor általában az erősebb szárnyra megyek, h ha áttörnek később érjenek el hozzám. Mindig bújj el, nekem mondjuk van álcaháló is. Fontos, h a lehető legkisebb nyomot hagyj magad után, lehetőleg semmit ne dönts ki. Tapasztalt artys nemhogy a fára, de még a kerítés dőlésére is figyel. Aztán számol, lő és halott vagy.
Mindig a legveszélyesebb (legnagyobbat sebző célokat kell kilőni) erre kell törekedni. Másik arty, TD, Heavy a sorrend. Ha a másik arty fel van spotolva, ne lőj amíg a felderítő mellette van közvetlenül. Jártam már úgy, h az is belehalt a gyönyörbe...
Shiftet használd a célzáshoz (van akinek ez is újdonság...) :D
Ha mozog a cél, akkor figyeld előtte, h hogyan teszi, vedd át a gondolkodását, találd el az ütemét, hogy hova fog menni. Kalkuláld be az előcélzásnál, h a lövedék ívben megy, gyakran 1s-nál is hosszabb ideig. Keresztben át lehet lőni az 1km-es pályát majdnem teljesen, az úgy 1400 méter...
Lövés után azonnal mozdulj el a helyedről, de megint figyelj arra, h semmit ne dönts ki. Az arty a műholdnézetben nagyon könnyen felfedezhető, ha tudod, hohgy hol keresd. Lövés után a csík elárulja a pozíciódat. Ha nem mozdulsz könnyen halott leszel.
Ha felfedeztem egy arty csíkot, de nem vagyok teljesen rácélozva Én nem mindig lövök, mert pontatlan a lövés, drága a lőszer, sokáig tölt újra, sok oka van. Viszont a következőt már úgy várom, h pontosan oda célzok. Amint jön a következő lövés csíkja már lövök is. Ergo, ha nem mozdul el az arty a lövés után, akkor ilyenkor 1,5 másodperce van még az életből. egyszerűen túl lassú ahhoz, hogy elmenjen onnan.
Lövés után viszonylag sok idő van az úratöltésig. Ilyenkor mindig minimap értékelés, figyeld a szárnyakat, hogy időben tudj elindulni, ha baj lenne. Ne felejtsd, lassú vagy (kevés kivételtől eltekintve)
Keresd a következő célpontot. ha nincs, akkor az artys helyeket, hátha lesz csík, ami elárulja őket.
Ha sok cél van, akkor a nehezebbeket támadd, pl. ilyen lehet egy hull downt játszó heavy, amit a csapat nem tud lőni, ekkor jössz Te. Vagy esetleg szükség lehet arra, h szétlőj egy házat, mert mögötte tili-tolizik valaki, aki ezzel feltartja a csapatot.
Fél szemed mindig a gyorsan mozgó gépeken legyen a minimapon. Ha eltűnnek az könnyen bajt jelent (jönnek elkapni) Készülj erre, mert csak 1 lövésed van. Ha nem talál halott vagy. Ilyenkor gyakran közvetlen irányzékkal kell lőni Shift nélkül, mint egy TD. Élmény... :D
Ha lőttél és nem talál, akkor se add fel, láttam már olyan bénát, akit még ezzel a lomha döggel tolatva is sikerült sebezni.
Végül légy férfi, viseld méltósággal a Halált, ne légy öngyilkos, ne fojtsd tóba magad, stb. Nem etikus viselkedés.
A legénység fejlesztésénél elit alakulat, aztán 6. érzék + a többinek álca. Én most itt tartok, a többin gondolkodok.

Remélem valamennyit segítettem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, HUNGabesz24, Micu, imi321, Szete58, kharon00, Tiger205_Bp, Iranyzo, lumberjackpisti

Arty 4 hónapja 6 napja #28093

Kihagytam a célzás és töltésgyorsítót. ALAP!!!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tibi144

Arty 4 hónapja 6 napja #28095

• Myrsky
  • TÁVOL

• Tizedes
    H: 11, K: 4
T95 oneshot GWPantherrel (még amikor Tier6-os volt). Nálunk már csak 1-1 tier 7-8-as tank volt 200-450HP-val, az ellenfélnél még a T95, egy arty és egy Tier7-es. T95 mozgott amikor eltűnt, de éppen betöltöttem, így rálőttem, a becsapódás után 2-3mp-el jött a kill. Gondolom maxot sebeztem+felgyújtottam, kaptam is a jókívánságokat az ellenféltől, a csapattársak meg nem bírtak hálálkodni :)

Artyzáshoz: a lövés utáni mozgást nem lehet hangsúlyozni. Nem szabad megvárni, hogy talál-e, ha lősz egyből indulj el előre, vagy hátra (amerre nem döntesz ki semmit/jobban gyorsul a tank - lejtőt figyelembe véve). Anno kifejlődött a legtöbb artysban ez a hozzáállás, de a nerf óta sokan nem mozognak, mert vagy azután kezdtek artyzni, és nem szoktak hozzá, vagy abból indulnak ki, hogy pontatlanabbak lettek a lövegek. Hétvégén meg is lepődtem, amikor egy 4v5 artys felállásnál egymás után 2 artyt szedtem ki a nyomjelzőjük figyelésével, egyikük sem mozgott. Egy 3.-at csak besebeztem, mert időben elmozgott (vagy csak szimplán a pontatlanság befigyelt).
Utolsó szerkesztés: 4 hónapja 6 napja Beküldte Myrsky.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Iranyzo

Arty 4 hónapja 6 napja #28099

• Biblony
  • TÁVOL

• Közkatona
    H: 3, K: 3
Én GW Pantherrel erősítem most az arty-zók táborát. Pár hónapja kezdtem.
Van pár tapasztalatom, amit szívesen megosztok. Egyéni dolgok, ha valaki nem ért egyet ne harapja le a fejem :)
- Célzásnál érdemes megvárni, amíg teljesen összmegy a célkeresz, egyébként elég zsákbamacska, hogy talál-e.
- Ha mozog az ellenfél, akkor szerintem érdemes addig várni, amíg meg nem áll. Az, hogy milyen messze van tőled befolyásolja az lövés időtartamát. Pálya feléig 2mp kb, a másik végébe 4-5is lehet.
-Ha közel jönnek hozzád, bújj el valami mögé, kicsit célozz előre, mert néha méterekkel a fedezék után jelenik meg (spotolódik) az ellenfél. Egy lövésed van. Ha talál, akkor nagy eséllyel ki is lőtted.
- Érdemes úgy kezdeni a játékot, hogy beállsz a bokorba, nem pedig a szabadban maradsz.
- Ha bárki megy előre spotolni, érdemes követni.
- Ha eltőnik az épp figyelt ellen, én néha odalövök, ahol állt előbb, sokszor bejön, mert lusták mozogni. Ilyenkor jön az anyázás sokszor.
- Érdemes tudni, hogy ha jobbra-balra mozgatod a célkeresztet elég hamar és nagyon szétugrik, viszont ha függőlegesen mozdítod akkor kicsi marad, még ha gyorsan mozgatod is az egeret (GW Panthernél). Tehát érdemes olyan helyre beállni, hogy függőleges irányból jöjjenek.

Ennyi jutott eszembe gyorsan. Remélem segítettem.
Jó játékot!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, tibi144, Iranyzo

Arty 4 hónapja 5 napja #28215

• BAGETT [TEAM]
  • TÁVOL

• Alezredes
    H: 1233, K: 356
Fincsi...

2B1 Oka 420mm

Arty 4 hónapja 5 napja #28216

• Szotty
  • JELEN

• Zászlós
    H: 51, K: 9
Ez cuki, amekkora térképek vannak minimum lőtáv a szomszéd kocka :D

Arty 4 hónapja 5 napja #28225

• kipeti [HunK]
  • TÁVOL

• Zászlós
    H: 40, K: 22
Tévedsz ez még egy 10 emeletes ház mögül is kiszed :)
Joomla templates by a4joomla